26 448 822
kamfi@kamfi.lv
Apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu izbūve (AVK)
Ūdensvada, un kanalizācijas iekšējo tīklu izbūve (UK)
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Uzzināt vairāk
Profesionāla gaisa vadu tīrīšana
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Uzzināt vairāk
Gaisa vadu inspicēšana
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Uzzināt vairāk
Gaisa vadu dezinfekcija
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Uzzināt vairāk
Previous
Next

Kamfi komforta risinājumi

Komforts ir pašsaprotama lieta ikvienam mūsdienu cilvēkam. Ikdienā to parasti pieņemam kā normu, neaizdomājoties par procesiem un iekārtām, kas nepieciešami, lai to nodrošinātu.

Kā zināms, cilvēkam pietiek ar mazumiņu: ideāla temperatūra mājoklī, vienmēr pieejams ūdens tādā daudzumā, kas atbilst konkrētā brīža vajadzībām, neuzbāzīga un nevainojami funkcionējoša kanalizācija, vienmēr svaigs un tīrs gaiss, kā arī, protams, miers. Teju ideāls klusums, kura idillisko mieru netraucē kādas iekārtas darbība vai tieši otrādi – tās iztrūkums.

Kā zināms, ar gadiem cilvēks kļūst jutīgāks pret jebko, kas neatbilst viņa priekšstatam par komfortu, tādēļ visus augšminētos komforta faktorus kārtīgi jāapdomā vēl pirms mājas būvniecības uzsākšanas.

Kas jāņem vērā projektējot un ierīkojot savās mājās visu to, kas šo mājokli padara patiesi komfortablu? Protams, ka tie ir daudzi būtiski faktori – izvēlētās apkures risinājums, ūdensvada un kanalizācijas materiāli, ventilācija, kondicionēšana un daudz kas cits, taču nozīmīgākais no tiem ir prasmīgi un pieredzējuši meistari, kuriem var uzticēties un kurus  droši var ieteikt arī citiem.  

“Kamfi” profesionāļiem ir ievērojama pieredze dažādu komforta risinājumu ierīkošanā. Tādēļ iesakām aprunāties ar mūsu speciālistiem, kas ilgtermiņā ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem vai neparedzamām izmaksām iecerētā komforta līmeņa nodrošināšanā.

Sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt konsultāciju par savu projektu vai objektu, kurā nepieciešams nodrošināt optimālus apstākļus darbam vai atpūtai.  Mēs zinām, kā nodrošināt jums komfortu

AVK

Kvalitatīva apkure, ventilācija un kondicionēšanas sistēma jeb profesionālās aprindās sauktā  AVK apzīmē ikvienas mājas komforta sistēmas būtību. Tieši tādēļ tās pareiza izbūve ir viens no galvenajiem nosacījumiem komforta apstākļu nodrošināšanā.

Lai, uzsākot dzīvi tikko uzbūvētā mājā, jūs ikdienā varētu baudīt svaigu, bet vasaras mēnešos arī atdzesētu gaisu, pirms būvniecības procesa uzsākšanas ir nepieciešams paredzēt vietu ventilācijas gaisa vadu un kondicionētāju freona cauruļvadu izbūvei.  Pretējā gadījumā šādas sistēmas ierīkošana nebūs iespējama, nenodarot pāri interjeram vai apdares darbu pūliņiem, kā arī radot papildu izmaksas un neērtības mājas iemītniekiem.

Pirms uzsākat mājas būvniecību, konsultējieties ar speciālistiem par inženiersistēmu ilgtspējīgumu un efektivitāti. Turklāt, zinoši AVK sistēmu ierīkošanas profesionāļi palīdzēs sabalansēt izdevumus šo iekārtu iegādei un uzstādīšanai, ko iespējams veikt secīgi, pa etapiem, atbilstoši pasūtītāja vēlmēm un iespējām. Tādā veidā iespējams ietaupīt vismaz pusi no kopējās tāmes, atliekot pārējos darbus un izmaksas uz vēlāku laiku – neuztraucoties par to pieslēgumu tad, kad tas nav nepieciešams.

Ļoti nozīmīga ir siltuma avota izvēle mājas apkures sistēmai – cietais kurināmais, gāze vai siltumsūknis. Katrai sistēmai ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi, izvēli ir jāizdara, ņemot vērā ne tikai izmaksas un ilgtspējīgumu, bet arī lietošanas ērtumu un mājas iemītnieku paradumus.

Sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt konsultāciju par savu projektu vai objektu, kurā nepieciešams nodrošināt optimālus apstākļus darbam vai atpūtai.

 

 

UK

Uzsākot mājas projektēšanas vai pārbūves darbus, īpaši rūpīgi jāpieiet ūdensvada un kanalizācijas sistēmai, kas ilgtermiņā nodrošinās komforta vai diskomforta sajūtu mājokļa iemītniekiem daudzu gadu garumā.

Latvijā nereti ūdensvada un kanalizācijas sistēmas jeb UK sistēmas bieži vien tiek izbūvētas bez kvalitatīvi izstrādāta projekta. Tāpēc nereti nākas saskarties ar nepietiekamu ūdens spiedienu tālākajos sistēmas punktos.

Ja klusos vasaras vakaros kanalizācijas caurulēs ir dzirdama ūdens šalkoņa, īpaši jāpievērš uzmanība lietus kanalizācijas klusināšanai. Visbiežāk  tas skar tādu māju iemītniekus, kuri dzīvo mājokļos ar plakanu jumtu un kur cauruļu stāvvadi atrodas mājas iekšienē iebūvētā šahtā.

Šobrīd ir pieejami materiāli un risinājumi visiem dzīves gadījumiem, tādēļ, iekams projektējat vai jau būvējat savu UK sistēmu, aprunājieties ar speciālistiem, kas ar to strādā ikdienā un spēs ieteikt piemērotāko tieši Jūsu gadījumam.

Sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt konsultāciju par savu projektu vai objektu, kurā nepieciešams nodrošināt optimālus apstākļus darbam vai atpūtai.

Pakalpojumi

Papildus AVK un UK sistēmu izbūvei, Kamfi piedāvā veikt gaisa vadu pārbaudes, tīrīšanas un dezinfekcijas pakalpojumus, izmantojot mūsdienīgas, ASV un Eiropas tirgos pārbaudītas iekārtas. Mēs strādājam ar profesionāliem, īpaši gaisa vadu tīrīšanai paredzētiem putekļu sūcējiem, kuri aprīkoti ar 75-710mm diametra birstēm. Tās vienlīdz labi tiek galā ar putekļu uzkrājumiem gan apaļās, gan kvadrātveida caurulēs. Tā kā gaisa nosūces un pieplūdes sistēmas darbība ir būtisks komforta faktors, gaisa vadu tīrīšanu ieteicams veikt vismaz reizi gadā. Lai novērtētu gaisa vadu stāvokli, piedāvājam veikt ventilācijas sistēmas inspekciju, vizuāli fiksējot to stāvokli foto vai video formātā. Papildus piedāvājam gaisa vadu dezinfekcijas pakalpojumu, kuru īpaši novērtē tie, kas saskārušies ar nevēlamu mikroorganismu klātbūtni birojā vai dzīvesvietā

Sazināties